Avatar uživatele
Shaohao

Jak to ti lháři dělají?

že dokáží říkat lži s naprostým klidem a přehledem jako by to byla pravda a samozřejmost viz. třeba M. Zeman.
Jde to natrénovat? popřípadě kde a jak.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, Mirdas, anonym před 3259 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A proč narážíš zrovna na Zemana? Od revoluce lhal každý politik, včetně Havla.A jak vidíš všem se lhaní vyplácelo, žádný politik neskončil jako bezdomovec, každý si lhaním přišel na několik milionů.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Stejně, jako ty tady tvrdíš že se jedná o lži. Nelžeš náhodou ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To už musím mít v sobě,právě jako on.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zase ten prezident ach jo,demence a závist,nebo jenom trapná davová psychóza?Za dobré činy nikdo nikoho nechválí,ale jakmile někdo něco proti idiotům,tak hned bič?!
Doplňuji:
Když dostatečně nevyužijete a nerozvinete svůj vrozený talent,tak nejenže proti sobě poštvete svou mysl,ale taky budete o moc horší jak ti na,které ukazujet prstem,heslo zní:„Podstivost je pro malé děti a kdo nelže s námi lže proti nám“,spaste svoje dušééé.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Dobrý tréning ti může být poskytnut třeba ve škole nebo před rodiči. :D
Hele, podívej se na Youtube, je tam plno videí o tom, jak poznat lháře nebo jak být přesvědčivý a jak manipulovat s okolím.
Je to také spojeno s hereckým uměním (v podstatě).

…moment, a proč se vlastně chceš naučit lhát?
Nojo, teď mi to došlo, bez lhaní se v dnešním světě neobejdeš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Löwe

Pokud chceš opravdu lhát, a chceš, aby ostatní tvé lži uvěřili, musíš ji podat tak dobře, abys jí uvěřil i ty sám.
P.S. lhání mi nikdy nedělalo nějaké větší problémy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

  1. sú to psychopati/so­cipati/iné poruchy osobnosti (patologické klamárstvo je napr. normálna choroba)
  2. sú to proste šmejdi bez štipky charakteru (neverím, že obyčajná zloba je duševná choroba)
  3. sú to zaslepenci/fa­natici/magori, ktorí si myslia, že účel svätí prostreidky a ,,pre svoju vec" neváhajú klamať

je možné, že v jednej osobe sa tieto dôvody miešajú

áno, dá sa to naučiť, pomerne ľahko, ak máte štipku kreativity/he­reckého nadania........ani psychológiu netreba študovať

presný návod neuvediem, lži neznášam

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

lahny – No a?Závidíte snad někomu něco?Nejste spokojený?Trpíte často hlady a nemáte kam složit hlavu?Zkuste si stopnout na náměstí a říkat někomu něco o životě,tak abyste měl milióny,předpo­kládám,že váš intelekt sahá až na samotný hrad.

před 3259 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Protože jsem starý (62 let) firmy mně zaměstnat nechtějí, protože jsem pro ně neperspektivní (jejich odmítnutí mně vzít do práce), tak opravdu někdy musím hodně přemýšlet,jestli si koupit chleba a nebo dát peníze za léky.
Sociální dávky mně dát nechtějí ( mám prý auto…Š120…a barák).Tak tomuhle ty říkáš, životní úroveň?
Za komunistů bych už byl v důchodu, užíval si důchodu a nemusel poslouchat žvanění politiků, jak se máme v tomto státě dobře když 75% lidí nedosáhne na průměrnou mzdu.

před 3259 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=x_OWmQz_6cY

před 3259 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

"Máme se dobře"je nejspíš myšleno jako"máme se dobře"o proti Rusům,tam byli komunisti taky a pro mnohé možná ještě větší blahobyt,než tu a teď?12-ti leté děti bez domova čichají lepidlo.

před 3259 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To jo,ale měl byste se srovnávat se sobě rovnými,kterým bohužel ujel vlak,než stačili vstoupit do politiky a kdybyste měl moc a peníze byl váš osobní charakter i nadále skromný?Furt ti komusti(socia­lismus),to už je celosvětová minulost pane,tak se s tím smiřte ano?A to žvanění politiků poslouchat nemusíte,ale vás to zřejmě baví,že?

před 3259 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugar – A komu lžete vy?Využil ste dostatečně svůj vrozený talent?Zradil jste někdy svoje mocné egopro jiné,nebo jdete ve stopách Jana Husa?Rada:Svoje mocné ego byste měl odhodit jako raketa motory a dát se na oběžnou dráhu 2015.

před 3259 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek