Miroslavst

Jak to tělo pozná? Je možné, že spánek tělo oblbne?

Normálně ve všední den vstávám kolem šesté. Sotva vstanu, musím na wc, docela to spěchá. To asi každý.
Jak je možné, že pokud třeba o víkendu nebo o dovolené spím déle, nemusím kolem té šesté na wc a pak jít zase spát, ale jdu až po probuzení?

Nejlepší odpověď
quentos

asi si to přizpůsobí, buďte rád. To má střeva, přesná jak hodinky, mě kdysi před cca 15 lety na dovolené v Chorvatsku hnala celou dovolenou denně pravidelně ve dvě odpoledne vzhůru strmým srázem do penzionu na velkou.

Další odpovědi
dagry

JO MIrku, dobrá otázka. Toto si taky kolikrát říkám, jak to, že „nemusím“ když, tak jak píšeš, jinak musím podstatně dřív. Ale vysvětlení bude asi v mozku. Prostě on ví, že se nemusí vstávat, tak dá povel „orgánům“ k nečinnosti a OFF stavu 😁