Bronzový

Jak to tehdy bylo?

Kauza Jiří Kajínek znovu u soudu, osobně čekám jak pan John zasáhne. Opravdu chce tento stát zbavit byť jen částečně korupce? O nevině Kajinka nepochybuji, protože s podjatostí soudce mám vlastní zkušenost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pekynko, právě jsem na tuto kauzu myslela v souvislosti s předpremiérou filmu o Kájinkovi. Kauza se začne znova šetřit, protože trestní oznámení podal letos v březnu rakouský podnikatel českého původu Phillip Janýr.

Jsem moc zvědavá!!!

Další odpovědi:

Premiera filmu urcite odstartuje nevidany kolotoc kolem teto kauzy,nicmene asi az cas ukaze kde je pravda,pokud je pravda na strane odsouzeneho,nastane mela!

Bronzový

Tohle je těžké soudit.Když před lety utekl,tak i mě tenkrát zastavili a prolezli mi auto,jestli ho nevezu.Už tenkrák jsem si říkala,jestli se mám opravdu bát,protože uteklo monstrum,nebo jestli je neviný.Podle mě má obličej,jak hodný strejček a svěřila bych mu i děti,ale může být taky veliký herec a snaží se využít bordelu v našich soudech a zmatků u Policie.Jen k panu Johnovi a ostatním.Naše rodina se děsí co bude dál.Všichni nadávají,že policajti mají hodně peněz,což je bohužel holý nesmysl a dělníci ve fabrice mají víc.Po škrtech pana Kalouska a Johna nám nebude stačit manželův plat ani na hypotéku a inkaso.Hlavně,že mu zbyde dost peněz na korupci,kterou stejně navymítí.Ta byla,je a bude.....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.