pekynka

Jak to tehdy bylo?

Kauza Jiří Kajínek znovu u soudu, osobně čekám jak pan John zasáhne. Opravdu chce tento stát zbavit byť jen částečně korupce? O nevině Kajinka nepochybuji, protože s podjatostí soudce mám vlastní zkušenost.

Nejlepší odpověď
annas

Pekynko, právě jsem na tuto kauzu myslela v souvislosti s předpremiérou filmu o Kájinkovi. Kauza se začne znova šetřit, protože trestní oznámení podal letos v březnu rakouský podnikatel českého původu Phillip Janýr.

Jsem moc zvědavá!!!

Další odpovědi
anonym

Premiera filmu urcite odstartuje nevidany kolotoc kolem teto kauzy,nicmene asi az cas ukaze kde je pravda,pokud je pravda na strane odsouzeneho,nas­tane mela!

martina1

Tohle je těžké soudit.Když před lety utekl,tak i mě tenkrát zastavili a prolezli mi auto,jestli ho nevezu.Už tenkrák jsem si říkala,jestli se mám opravdu bát,protože uteklo monstrum,nebo jestli je neviný.Podle mě má obličej,jak hodný strejček a svěřila bych mu i děti,ale může být taky veliký herec a snaží se využít bordelu v našich soudech a zmatků u Policie.Jen k panu Johnovi a ostatním.Naše rodina se děsí co bude dál.Všichni nadávají,že policajti mají hodně peněz,což je bohužel holý nesmysl a dělníci ve fabrice mají víc.Po škrtech pana Kalouska a Johna nám nebude stačit manželův plat ani na hypotéku a inkaso.Hlavně,že mu zbyde dost peněz na korupci,kterou stejně navymítí.Ta byla,je a bude.....