Mahoney

Jak to teda teď na YouTube funguje?

Jak to tam teď mají? Dřív byl pro obyčejné uživatele limit videa 15 minut a po uzavření dohody s YT mnohem více, ale teď každý nahrává filmy, které jsou několikrát přes limit. Tak jak to tedy je? To už teď není nijak omezené, nebo se to k filmům nevztahuje??

Odpovědi
Děda Louda

Patnáctiminutový limit byl už před časem zrušen.

huxa

abys mohl nahrávat větší videa, enž 15 minut, musíš potvrdit svůj účet pomocí sms