Jak to tak asi může být?

Schválně- co bylo dřív: vejce,nebo vopice?

Nejlepší odpověď
quentos

no vopice přece – Bůh se nejdřív vožral a pak stvořil vejce…

Další odpovědi
Zuzik

Určitě vejce, protože nejdříve byly dinosauři a ti nakladli vejce a až pak byli opice a teď jsme my

magicm18

Asi nejdrive byly ruzne bunky a ty se vselijak potkavaly nebo mijely.Pak se stalo ze se potkaly dve a bylo jim faj .Vtom souziti musely reagovat na podminky jake mely k zivotu.Atak prisla situace ze asi nejlepsi reseni k preziti se jevilo vejce.To chranilo zarodek svym obalem pred vnejsim nebezpecim.Mys­lim,ze nejdrive bylo neco z cehoz pak vejce vzniklo.Ajak sel cas doslo i na vopici.

anonym

Ze všeho byl,je,a na věky bude Náš Nebeský Všemohoucí BůH ,Který Stvořil A Neustále Tvoří Mnohem Dříve než jak vy nerozumně píšete o vejci a opici.

Zdroj: všeobecné znalosti,