aloevera5

Jak to tady vlastně funguje s těmi otázkami, které jsou zamknuty?

Proč jsou vlastně zamknuty a kdo je zamyká? Sami uživatelé nebo systém po nějaké určité době automaticky? Někdy jsem našla otázku, na kterou jsem odpověděla, ale vytvořila se mi z toho nová otázka o což jsem vlastně vůbec nestála.

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud se tazateli dostane odpovědi,po které touží a uzná ji za dostatečnou,může otázku zamknout.
Pokud ji nezamkne,tak po nějaké době je uzamčena automaticky,mys­lím,že je to po 30 dnech.
Pokud chcete odpovědět na zamčenou otázku,tak je možnost v diskuzi u otázky.