Pokročilý

Jak to platí s ofinou????

Ahojjj.Zjistila jsem,že když chcete podpořit růst vlasů,tak nesmíte moc často nosit culík.Platí to i u ofiny,když ji sponkuju?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U nošení culíku spíše platí, že když jsou vlasy delší dobu stáhnuté, tak se mohou lámat. U ofiny se sponkama platí totéž. Sponky by se neměly delší dobu nosit, pro vlasy je dobré, když jsou volné ( třeba když jsi doma ). Doporučují to kadeřnice.:-)

Další odpovědi:

tak to netuším. mne vlasy rastú, či ich mám zopnuté, alebo nie :-D
rada nosím vlasy rozpustené, aj hlava si odpočinie - veď to určite tiež poznáš, keď ťa po celodennom nosení "culíku" hlava bolí na prasknutie, prídeš domov, rozpustíš vlasy a bolesť je ako mávnutím potterovského prútika preč.
Ibaže v týchto horúčavách by to bolo len kontraproduktívne v mojom prípade - husté dlhé vlasy, pod ktorými je horúco ako v saune... dlhých vlasov sa nevzdám, tak mi ostáva len ich "sponkovať" a "gumičkovať" :D a rastú furt a furt ;-)
Ale marci1 má pravdu s tým lámaním a gumičkami, úplne najhoršie, čo svojim vlasom môžeš urobiť, je používať tie staré čierne gumičky, ktoré vyzerajú ako odstrihnuté z duše bicykla :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.