lukas.zmizik

jak to nejlip udelat, abych v toustu mohl mit krome syru a salamu i vejce?

totiz syrove by se rozteklo a jedine co mne napada by bylo nacpat do toustu hemenex, ale spise mne zajima, zda existuje nejaka finta?

Nejlepší odpověď
annas

Dělám to tak, že rozkvedlám vejce a do něj nastrouhám šunku a sýr. Natřu na chléb a vložím do toustovače.

Další odpovědi
hanulka11

tak třeba na toust volské oko takové skoro udělané a na něj položit sýr a plátek salámu či šunky a dát do toustovače- zkus to mohlo by to chutnat

myslím, že by se dal i toust namočit do rozšlehaného vajíčka obložit sýrem a salámem a na něj položit druhý též namočený v rozšlehaném vejci a zapéct- toustovač je teflonový tak by se to ani nemuselo nijak napéct…vyzkoušej a dej vědět

Aral

já si vejce uvařím a pak nakrájím.docela to jde.