Bronzový

Jak to myslela?

Když je venku hezky , tak jdeme s přítelem na procházku s kočárkem. Cíl té procházky je krásná restaurace se zahrádkou kde si dáme pivo nebo i víc a jdeme zpět. Chodí tam hodně maminek s kočárky, některé si dají taky pivo, některé víno, některé limonádu.
Včera jsem šla do zeleniny, kopila různé ovoce a zeleniny asi za 120kč. Když jedna bába mi povídá: No vidíte koupíte dceři aslspoň ovoce, to máte lepší než vysedávat na pivě. Joko bych byla nějaká alkoholička.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Iwetax, nic si z toho nedělej. Takovou babu bych s chutí poslal do ... a řekl bych jí ať se stará o své.
Nevím kde bydlíš, možná na menším městě a možná tu pani znáš co kde dělá a nedělá. Pokud ano, využil bych toho a řekl jí třeba: Koukám, že se o mě staráte, ale sama si nehlídáte svého psa, který včera podělal schody před poštou. Nebojte, nikdo nebude zjiš´tovat jestli to tam včera podělal nebo ne, ale v tu chvíli by byla ztrapněná více než se pokusila ztrapnit tebe a dělat z tebe alkoholika.
----------
A pro všechny ostatní co tu píšou o všímavosti: Jednou dávali film-myslím colombo, kde zloděj nabo vrah byl na vozíku. nikdo si ho nevšiml, nikdo ho nedokázal popsat. Vysvětlení je takové, že každý raději sklopí oči nebo přejde na druhou stranu a toho zloděj nebo vrah využil.

Další odpovědi:

Stříbrný

Čemu se divíte ? Štourání do lidí,zesměšňování a drby to je a byla zábava starších lidí(ne všech).Nebral bych to vážně.
Hezký den Vám přeje Michal.

Zdroj: život

Zlatý

Nedávno mě přátelé z ciziny nasadili brouka do hlavy. Na jedné straně obdivovali vztah našich lidí k pejskům a kočičkám, na druhé straně je docela překvapoval necitlivý přístup společnosti ke starým lidem. Poukazovali třeba na fakt, že bude-li v parku pobíhat osamocený pes, určitě se brzy najde hned několik lidí ochotných mu pomoci, ale osamocených lidí /ne bezdomoců/ si většinou nikdo ani nevšimne. Začal jsem si toho více všímat a mám pocit, že bohužel měli pravdu. Nebo se mýlím??

Bronzový

Při mé nátuře bych jí odpověděla,něco v tom smyslu,že jsem si jí u té restaurace nevšimla,protože jsem byla namol.Jenže člověk nezareaguje nijak,protože v úžasu přemýšlí,co jí je do toho.Tak nevím,ona Tě vlastně pochválila,že jo?!

Bronzový

:D asi závidí. Třeba takovou možnost neměla :D Když sedíte venku, kde se nehulí, tak v tom nevidím problém. Taky takhle chodíme s holkama v létě. A navíc je to příjemný osvěžení.

Stříbrný

Nic si z toho nedělejte,vite jak se to řika:Řeč se vede,voda teče.

V pohodě, paní nemá co dělat, tak sleduje dění kolem - přejte jí to, je to asi její jediné vzrušení :-)

Je to všechno věkem člověka,ti starší a staří,protože si myslí,že za svůj život získali daleko více zkušeností než ti mladí,tak si myslí,že mají právo jim dávat najevo,co dělají špatně a co by měli dělat jinak,protože za jejich mládí to bylo ale úpně jinak.Holt je to stáří.

Pokročilý

Bohužel si mnozí staří neuvědomují, že být starý neznamená být moudrý.

Stříbrný

Babka asi nevěděla roupama, co by. Tyhle dámy se prostě nudí, a tak pozorují lidi kolem sebe - ba dost pravděpodobně Vás ani osobně neviděla, spíš to slyšela od jiné sobě podobné, ale zvládla si udělat úsudek.

Nevšímejte si takových. Nemá smysl si jimi kazit náladu.

Bronzový

Nad čím se rozčilujete?Když vás viděla v "hospodě",tak tam byla také,takže jste kolegině,spolu na pívo spolu do zeleniny,tak jste měla reagovat.A ještě jste jí měla požádat o cigaretu,vám na ně už nezůstalo.

Diskuze k otázce

Bronzový

lorja

Nic si z toho nedělejte.Můj děda vždycky říkal:"Dokud se o mně mluví,vím,že žiju."

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.