Avatar uživatele
iwetax

Jak to myslela?

Když je venku hezky , tak jdeme s přítelem na procházku s kočárkem. Cíl té procházky je krásná restaurace se zahrádkou kde si dáme pivo nebo i víc a jdeme zpět. Chodí tam hodně maminek s kočárky, některé si dají taky pivo, některé víno, některé limonádu.
Včera jsem šla do zeleniny, kopila různé ovoce a zeleniny asi za 120kč. Když jedna bába mi povídá: No vidíte koupíte dceři aslspoň ovoce, to máte lepší než vysedávat na pivě. Joko bych byla nějaká alkoholička.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Iwetax, nic si z toho nedělej. Takovou babu bych s chutí poslal do … a řekl bych jí ať se stará o své.

Nevím kde bydlíš, možná na menším městě a možná tu pani znáš co kde dělá a nedělá. Pokud ano, využil bych toho a řekl jí třeba: Koukám, že se o mě staráte, ale sama si nehlídáte svého psa, který včera podělal schody před poštou. Nebojte, nikdo nebude zjiš´tovat jestli to tam včera podělal nebo ne, ale v tu chvíli by byla ztrapněná více než se pokusila ztrapnit tebe a dělat z tebe alkoholika.

A pro všechny ostatní co tu píšou o všímavosti: Jednou dávali film-myslím colombo, kde zloděj nabo vrah byl na vozíku. nikdo si ho nevšiml, nikdo ho nedokázal popsat. Vysvětlení je takové, že každý raději sklopí oči nebo přejde na druhou stranu a toho zloděj nebo vrah využil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Čemu se divíte ? Štourání do lidí,zesměšňování a drby to je a byla zábava starších lidí(ne všech).Nebral bych to vážně.
Hezký den Vám přeje Michal.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Nedávno mě přátelé z ciziny nasadili brouka do hlavy. Na jedné straně obdivovali vztah našich lidí k pejskům a kočičkám, na druhé straně je docela překvapoval necitlivý přístup společnosti ke starým lidem. Poukazovali třeba na fakt, že bude-li v parku pobíhat osamocený pes, určitě se brzy najde hned několik lidí ochotných mu pomoci, ale osamocených lidí /ne bezdomoců/ si většinou nikdo ani nevšimne. Začal jsem si toho více všímat a mám pocit, že bohužel měli pravdu. Nebo se mýlím??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Při mé nátuře bych jí odpověděla,něco v tom smyslu,že jsem si jí u té restaurace nevšimla,protože jsem byla namol.Jenže člověk nezareaguje nijak,protože v úžasu přemýšlí,co jí je do toho.Tak nevím,ona Tě vlastně pochválila,že jo?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

:D asi závidí. Třeba takovou možnost neměla :D Když sedíte venku, kde se nehulí, tak v tom nevidím problém. Taky takhle chodíme s holkama v létě. A navíc je to příjemný osvěžení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Nic si z toho nedělejte,vite jak se to řika:Řeč se vede,voda teče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V pohodě, paní nemá co dělat, tak sleduje dění kolem – přejte jí to, je to asi její jediné vzrušení 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to všechno věkem člověka,ti starší a staří,protože si myslí,že za svůj život získali daleko více zkušeností než ti mladí,tak si myslí,že mají právo jim dávat najevo,co dělají špatně a co by měli dělat jinak,protože za jejich mládí to bylo ale úpně jinak.Holt je to stáří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Bohužel si mnozí staří neuvědomují, že být starý neznamená být moudrý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Babka asi nevěděla roupama, co by. Tyhle dámy se prostě nudí, a tak pozorují lidi kolem sebe – ba dost pravděpodobně Vás ani osobně neviděla, spíš to slyšela od jiné sobě podobné, ale zvládla si udělat úsudek.

Nevšímejte si takových. Nemá smysl si jimi kazit náladu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

Nad čím se rozčilujete?Když vás viděla v „hospodě“,tak tam byla také,takže jste kolegině,spolu na pívo spolu do zeleniny,tak jste měla reagovat.A ještě jste jí měla požádat o cigaretu,vám na ně už nezůstalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Nic si z toho nedělejte.Můj děda vždycky říkal:„Dokud se o mně mluví,vím,že žiju.“

před 5114 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek