ahold

Jak to máte vy? Ježíšek, nebo Santa?

Já už léta bojkotuji nákup jakéhokoliv zboží, kde se přiopile culí ten obézní dědek Santa.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

Ježíšek

Ježíš samozřejmě. Za vlády KSČ nám nikdo nevnutil Dědu Mráze, doufám, že za tohoto režimu nám nikdo nevnutí Santu Clause a Ježíšek zůstane tím, kdo dětem nosí dárky.

Další odpovědi
brillant

Ježíšek

Drap

Ježíšek

Santa je kdo ? To je příbuzný Vaška ?

Rocker

Ježíšek

Doplňuji:
Nesnáším Santu,nechápu proč se všude vtírá.

Lukasy

Ježíšek

V česku je ježišek, santu maji v americe. V každe zemi maji někoho jineho.

zzzzz

Ježíšek

Doplňuji:
jedině Ježíšek!!!!!!!!!­!!!!!!

nemám ráda to vlez do zadku USA.

mojitek

Ježíšek

Přeci Ježíšek . Santa je doma v USA a pije colu 😉

Efchen

Ježíšek

Doplňuji:
Myslím,že jsme snad v Česku, ne? Jinde nosí dárky třeba Mikuláš,Snéhurka nebo koza…myslím,že rozhodně když se srovnává Ježíšek a koza,každý hlasuje pro Ježíška.Čím se Santa Claus liší natolik od jiných „Dárkonosičů“? Je z Ameriky a tam je je to nejlepší? :D

hanny 2

Ježíšek

To je jasný,neeee?

Kyta

Ježíšek

A tobě kdo?No Ježíšek,,!!Kdo,j­iný,to umí tak nádherně,tajemně,,a oči,dětí i nás jsou rozšířené:)

BANAN93

Ježíšek

Doplňuji:
Santa COCA COLA :D

Damiana

Ježíšek

Santa Claus je pouze figurka z reklamy na Coca-Colu. S Ježíškem bych ho ani nesrovnávala.:-)