pekynka

Jak to máte se spaním za úplňku?

Někdo nemůže spát, má potíže s psychikou, jak to máte Vy?
Doplňuji:
Všichni co o úplňku spíte jste šťastní lidé.
Kropítko : Vyčarovala by jste mi v pondělí ,prosím,obrubníky a zámkovku a dlaždiče?

Nejlepší odpověď
kropitko

Moc toho nenaspím,jelikož čaruju.
Doplňuji:
Není problém,kolik metrů? A chcete to rovnou i položit…??

Další odpovědi
annas

Já jsem ten typ. Měsíc na mě působí, protože mé znamení je pod jeho vlivem. V tyto dny jsem rozladěná, trpím změnami nálady, občas i úzkostí.
Četla jsem, že v době úplňku je dobré si zpamatovat sny, protože prý nám poskytují pravdivé informace z našeho podvědomí.

Sice se mně dnes zdálo něco příjemného, ale už nevím nic.

Miroslavst

Když spím, tak spím. dokonce jednou mi manželka říkala, že v noci asi někde hořelo. Bylo léto, otevřená okna a tak říkám, jak to víš. No houkali sirénou :D Nic nevím. Spím. Takže jestli je úplněk nebo cokoli jiného je mi úplně jedno.

sobol

Spim jak zabitej, ale mam děsný sny, že jsem vlk, pobíhám po vesnici a žeru kuřata. A čertvíproč mám po ránu strašnou pachuť v puse a na polštáři peří. 😁

Bumbes

Spím jak dudek, ať je světlo nebo tma, den nebo noc, rachot nebo ticho.

ten který je

Měsíc nemá na můj spánek vliv,spíše mne ze spánku vyrušují různí křičící a zvracející opilci co chodí z flámů domů.:-)

iwetax

Tak na mě měsíc tedy působí hodně. A to na čáry máry nevěřím. Když je úplněk tak nemůžu usnout i když jsem unavená a taky se brzo budím.

kikinka2210

Mě se jednou stalo že mi bylo vedro a nevolno.Také mě bolela hlava.Měsíc a přímé světlo mě pálelo v očích

BEAES

Většinou ani nezaznamenám, že je úplněk, nepůsobí na mě. Ale pokud by svítil do pokoje, to by mě asi rušilo při usínání.

PostApMan

stejný problém jako „iwetax“, nemůžu usnout bez cizího vlivu se brzo budím. Ale těžko říct jestli to způsobuje úplněk, ale stává se mi to na něj nejčastěji.

anonym

Obvykle vyji. Tedy – při úplňcich vývám.

Kajra

já spím,ale nsmí mi svítit měsíc rovnou na hlavu,to se budím světlem

Michal

Spím stejně.