Avatar uživatele
pekynka

Jak to máte se spaním za úplňku?

Někdo nemůže spát, má potíže s psychikou, jak to máte Vy?
Doplňuji:
Všichni co o úplňku spíte jste šťastní lidé.
Kropítko : Vyčarovala by jste mi v pondělí ,prosím,obrubníky a zámkovku a dlaždiče?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iwetax, kikinka2210, BEAES před 5024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Moc toho nenaspím,jelikož čaruju.
Doplňuji:
Není problém,kolik metrů? A chcete to rovnou i položit…??

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já jsem ten typ. Měsíc na mě působí, protože mé znamení je pod jeho vlivem. V tyto dny jsem rozladěná, trpím změnami nálady, občas i úzkostí.
Četla jsem, že v době úplňku je dobré si zpamatovat sny, protože prý nám poskytují pravdivé informace z našeho podvědomí.

Sice se mně dnes zdálo něco příjemného, ale už nevím nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Když spím, tak spím. dokonce jednou mi manželka říkala, že v noci asi někde hořelo. Bylo léto, otevřená okna a tak říkám, jak to víš. No houkali sirénou :D Nic nevím. Spím. Takže jestli je úplněk nebo cokoli jiného je mi úplně jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sobol

Spim jak zabitej, ale mam děsný sny, že jsem vlk, pobíhám po vesnici a žeru kuřata. A čertvíproč mám po ránu strašnou pachuť v puse a na polštáři peří. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Spím jak dudek, ať je světlo nebo tma, den nebo noc, rachot nebo ticho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Měsíc nemá na můj spánek vliv,spíše mne ze spánku vyrušují různí křičící a zvracející opilci co chodí z flámů domů.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Tak na mě měsíc tedy působí hodně. A to na čáry máry nevěřím. Když je úplněk tak nemůžu usnout i když jsem unavená a taky se brzo budím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kikinka2210

Mě se jednou stalo že mi bylo vedro a nevolno.Také mě bolela hlava.Měsíc a přímé světlo mě pálelo v očích

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Většinou ani nezaznamenám, že je úplněk, nepůsobí na mě. Ale pokud by svítil do pokoje, to by mě asi rušilo při usínání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

stejný problém jako „iwetax“, nemůžu usnout bez cizího vlivu se brzo budím. Ale těžko říct jestli to způsobuje úplněk, ale stává se mi to na něj nejčastěji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Obvykle vyji. Tedy – při úplňcich vývám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

já spím,ale nsmí mi svítit měsíc rovnou na hlavu,to se budím světlem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Spím stejně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek