jarm

Jak to máte letos s nakupováním dárků? Dárky, peníze nebo letos pohov?

Nejlepší odpověď
panenka

Dárky už mám nakoupené od Července ted jen dokupuji kolekce,tyčin­ky,arašídy atd

Další odpovědi
Terryle

Dárky, samozřejmě, ale letos to budou jen maličkosti – jsem poněkud bez peněz a vrátím se domů dva dny před Vánoci. Rodině bude muset stačit, že mají doma především mě. Já jsem povedenej dáreček…

Mili @

Letos VELKÝ POHOV! Dárečky budou, ale jen drobnosti… 😁

pavla233

Já dávám manželovy adrenalinový dárek, objednala jsem ho na http://www.adre­nalinove-darky.cz/cs/, doufám že bude spokojený