joelis

Jak to mám vyřešit prosíííím ?

Potřeboavl bych vědět co mam udelat kdyz chci nainstalovat hry jako je battlefield bad company 2 nebo assasin screed 2 a kdyz to cchi naistalovat tak se mi tam na 2 sekundy ukaze přikaovy radek a to je vsechno je to u kazdy hry, neni to windowsem nebo tam neco chybí? poradte diky je to skoro u kazdy hry

Nejlepší odpověď
Michal Kole

není hra cracnutá?

Další odpovědi
anonym

máš alespoň jednu z těch her legálně z oficiálního zdroje ? I legálně zakoupená necracknutá hra ti dělá stejné problémy ?