ReHu

Jak to mám udělat, aby to také bylo sporné, když pojedu jak nemám?

http://www.stre­am.cz/video/555365-nechcete-platit-pokuty-takhle-se-to-dela

Nejlepší odpověď
anonym

chce to mít mrštnou pusu,dobré výmluvy a spoléhat na naivitu policie,ale hlavně pořádný kus štěstí aby se nikomu nic při takové jízdě nestalo

Další odpovědi
cukrar

on jel rychle, či nejel?
Toť otázka. Policista nemusí na místě dokládat přestupek, od toho je správní řízení.

venkovan

Policista se zřejmě nechtěl dohadovat, tak ho pustil. Normálně by ho vyzval k zaplacení pokuty a když ne, tak poslal na přestupkové řízení kde již fotografie bude.
Nicméně – úřady jsou přetížené, takže taky na takového řidiče dojít nemusí.