Avatar uživatele
RiseOf

Jak to mám udělat, aby se mi GTA V tak moc nesekalo?

Dobrý den, mám menší problém.. Před nedávnem jsem si koupila GTA V, nainstalovala.. No a jak se hra spustila, tak se mi to začalo šíleně sekat, když jedu v autě tak se to skoro ani nedá hrát, ale i jinak je to fakt šílený. Poradíte mi prosím? :( Mám notebook, Lenovo Idea Pad Z50 a mám ho rok.....

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3165 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Řekl bych, že tvůj notebook na to výkonově nestačí, zvlášť grafika. Můžeš se o tom přesvědčit, pokud umíš trošku anglicky, na stránce ve Zdroji.

Zdroj: http://www.sys­temrequiremen­tslab.com/cyri/re­quirements/grand-theft-auto-v/12455/?p=r

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Petrdan

Jak říká cochee, na GTA V už to není. Ale můžeš zkusit stáhnout nastavení zobrazení na minimum. Vyhlazování, stíny, textury, cokoliv co půjde stáhnout stáhni, nebo úplně vypni.
Taky před spuštěním hry vypni všechny věci, které by se mohli hlásit o část výkonu. Ale i tak nečekj příliš velký rozdíl na hře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zelí

Stejné dotazy tu jsou denně. Takže znovu. Na notebooku za 15k si nemůžeš dovolit hrát moderní hry v dostačující kvalitě. Takové notebooky stojí tak 3× tolik. Jak říkají kolegové. Stáhni grafiku na LOW. Třeba se na 30fps dostaneš.


Ještě by ti mohl pomoct Game booster, ale hlavní problém je slabý HW a s tím u notebooku neuděláš nic.

Upravil/a: zelí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby