Pokročilý

Jak to mám udělat?

Mám mobil Samsung Star a nejdou mi žádným způsobem instalovat hry tak sem přemýšlel že bych přeinstaloval software na Symbian. Jde to udělat bež nějakých škod na telefonu a vím že se mi zruší záruka. Jestli jo tak návod prosím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A já myslela, že telefon je hlaně na telefonování a pak až na konec na hry.

Další odpovědi:

Bronzový

terry: vpřípadě mobilů za 300Kč je to tak, ale význam slovat mobil, už neznamená že to umí telefonovat, ale mít operační systém, GPS, WIFI, internet, aplikace a spoustu dalších technologií.

Sasmsung galaxy s2 za 16000Kč si koupilo přes 20000000 lidí a myslíš si, že jim šlo o to, aby si hezky potelefonovaly???

Pokud nejdou instalovat hry, může to být i špatným formátem, protože pokud nejsou z autorizované stránky/ programu, rozhodně se nespoléhej na to, že fungovat budou!!! na můj mobil de ze stránky mobile9.com přibližně 1 z 20 aplikací a to eště ktomu v jinym rozlišení!!!

Bronzový

DDarent
Mobilní telefon znamená přenosný telefon, Pokud chceš něco kvalitního z OS kup netbook na hry konzolu. Pokud výrobci trochu nezbrzdí to své věčné zdokonalování tak to překombinují a pak se budou divit že ty jejich překombinované krabičky co vydrží nabité maximálně 5 hodin nikdo nechce. Je ještě hodně lidí co má "mobil" hlavně na volání z bodu A do bodu B.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.