martin14

Jak to mám udělat?

Mám mobil Samsung Star a nejdou mi žádným způsobem instalovat hry tak sem přemýšlel že bych přeinstaloval software na Symbian. Jde to udělat bež nějakých škod na telefonu a vím že se mi zruší záruka. Jestli jo tak návod prosím.

Nejlepší odpověď
terry

A já myslela, že telefon je hlaně na telefonování a pak až na konec na hry.

Další odpovědi
DDarent

terry: vpřípadě mobilů za 300Kč je to tak, ale význam slovat mobil, už neznamená že to umí telefonovat, ale mít operační systém, GPS, WIFI, internet, aplikace a spoustu dalších technologií.

Sasmsung galaxy s2 za 16000Kč si koupilo přes 20000000 lidí a myslíš si, že jim šlo o to, aby si hezky potelefonovaly???

Pokud nejdou instalovat hry, může to být i špatným formátem, protože pokud nejsou z autorizované stránky/ programu, rozhodně se nespoléhej na to, že fungovat budou!!! na můj mobil de ze stránky mobile9.com přibližně 1 z 20 aplikací a to eště ktomu v jinym rozlišení!!!

RomanP

DDarent
Mobilní telefon znamená přenosný telefon, Pokud chceš něco kvalitního z OS kup netbook na hry konzolu. Pokud výrobci trochu nezbrzdí to své věčné zdokonalování tak to překombinují a pak se budou divit že ty jejich překombinované krabičky co vydrží nabité maximálně 5 hodin nikdo nechce. Je ještě hodně lidí co má „mobil“ hlavně na volání z bodu A do bodu B.