Jardafaker

jak to mam nazvat ?

Dělám statistiku, kde zkoumám třídu konkrétně opakující se souhlásky ve jméně a příjmení.ty co mají jedno písmeno 2× zařadim do skupiny s tim písmenem.Potřebuju poradit jak nazvat skupinu, která nemá ani jednu opakující se souhlásku ve jméně a příjmení a skupinu , která má dvě opakující se písmena.A taky jak to mam celé dohromady pojmenovat.Je to úkol.Doufám že mě chápete a díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Skupina kde se opakují souhlásky
Skupina s neopakující se souhláskou
Skupina s dvakrát opakovanou souhláskou
Celé bych to nazval " Rozdělení jmen podle souhlásek ve třídě "