Fyzik

Jak to má Dan Bárta s rodinou?

Působí jako samotář, ale zajímá mě to – má ženu a děti? V těch málo interview, co jsou na internetu, se o žádné rodině (rodičích, sourozencích, rodičích) nezmiňuje, i na wiki nic není :)
Doplňuji:
@ratava právo bych mu nebral, ale zajímá mě to, hodí se to k pochopení jeho tvorby.

Nejlepší odpověď
anonym

„Pochopení jeho tvorby?“, sorry ale to působí jako trapná výmluva.
Daleko více vypovídá samotný fakt, že se prostě neocitá ve skandálních článcích bulváru.
Je příznivcem skupiny umělců, kteří se s bulvárem tvrdě soudí a snaží se jej ignorovat.
V cizině přece jen pisálci respektují nějaké morální mantinely, tady ani nevědí, že něco takového existuje a propadli bezohlednému hyenismu.

Další odpovědi
hanulka11

má dceru cca 7 let s Kateřinou Procházkovou/spi­sovatelkou / zda s ní žije dodnes to nevím .....pokusím se zjistit

ratava

… jestli to nikde není, tak třeba ani nechce, aby se o tom psalo… všichni mají nějaké soukromí, které si chrání…

iceT

Zřejmě ne každý je na sebe ochotný a schopný vyplácat cokoliv,kdedo­liv,komukoliv jako v případech mnoha jiných známých jmen.