Džanička

Jak to má být správně.

Když jdu do restaurace a dám si jídlo které má 150g,znamená to že mi dají 150g jídla na talíř,nebo je to v syrovém stavu,protože tak toho bude méně na váhu.

Nejlepší odpověď
kenyrts

podle svých zkušeností ta váha daného jídla je v syrovém stavu.

Další odpovědi
COVERENDER

Tchán byl driv kuchař a tvrdil mi ze gramáž je vždy uvedena v syrovém stavu.

Brčko

jde o váhu masa v syrovém stavu.po tepelné úpravě se jedná asi o váhu 110 až 120gramů,věřte jsem kuchař!

mojitek

Je to tak,gramaz je myslena v syrovem stavu