50centes

jak to když děda a babička jsou černoši proč jsem bílej????

Nejlepší odpověď
dudu

Omlouvám se a trpím pocitem, že vše potřebné Vám odpoví tento pán:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Gre­gor_Mendel

Další odpovědi
iceT

Četla jsem kdysi příběh jedné paní,kterou minulost dohonila za nějakých 20–30 let.V mládí jako už vdaná byla nevěrná s černochem,ale porodila bílé dítě,chlapečka.Ten chlapeček dospěl,našel si slečnu,oženil se s ní a měli spolu miminko.Ovšem jaké překvapení v porodnici bylo,když on,jako běloch a jeho žena,také běloška najednou měli černé miminko.Tento „chlapeček“ zprvu nechtěl uvěřit tomu,že malý černoušek je jeho biologický potomek a že jeho žena mu nikdy nevěrná nebyla.
Maminka tohoto chlapečka tak po letech musela přiznat barvu,že jeho biologickým otcem je někdo úplně jiný,než se doposud domníval.

anonym

Ach jo, ty geny.

Drap

Tak to ti až tak uplně nevěříme, ale teoreticky by i to bylo možné.

Sůwa

Neboj, třeba zas budeš mít černé děti 😉.

Ar

Takovejch vás je, buď rád, že nežiješ v některých afrických zemich :)
http://instin­kt.tyden.cz/fo­toeditorial/bi­li-cerni/