WarLocker

Jak to je ve skutečnosti s parazity ?

Myslíte, že je od věci si občas pořídit nějaký prostředek pro „odčervení“ ? Podle všeho prý každý máme aspoň jednoho parazita. V zasadě mi nevadí ty co by časem umřeli, protože sem přesvedčen, že sem tak čistotný, že bych se opět neinfikoval. Ale jak je to s životem těch parazitů, které se dostávají do krevního řečistě a mají vlastně volnou působnost, tedy neomezený cyklus života ?

Nejlepší odpověď
annas

Určíte není na škodu, když si uvaříte některé čaje. a uděláte očistnou kúru.

Jedním z čajů je Lapacho červené – Tabebuia impetiginosa . Má antivirové, antibakteriální, antimykotické a antiparazitické účinky. Harmonizuje meridián sleziny a tří zářičů. Lapačo má protibolestivé účinky, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek. Lehký čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla až o 48%, protože lapačo je silným antioxidantem, který ochraňuje tělo před různými toxiny a snižuje přecitlivělost těla na různé chemikálie.

Pročtěte si, čaje, které mají podobné účinky jako Lapacho.
http://www.di­ochi.cz/main/ca­je.php

Další odpovědi
mosoj

Jak je máš v krevním oběhu je to průser, někdy až smrtelný či tě to poškodí jinak.

Do dnes nevím jestli jsem vyléčený nebo ne. Po půl roce od ukončení léčby teprve půjdu na testy a dovím se to.

Viz. můj starší příspěvek:

Zlatý

mosoj

No tak nedávno jsem se léčil na toxokarozu ( škrkavky psí). Mohu vyprávět. Je to druh od druhu. Parazit se zacystuje kdekoliv v těle a může tam vydržet i mnoho let. Většinou ale škodí a ohrožuje tě na životě, jednak tím že poškozuje orgány a jednak tím že uvolňuje látky tělu škodlivé.
Konkrétně škrkavky v lidském těle nedorůstají do dospělého jedince, takže ty již po nákaze infekční nemůžeš být, proto se to nazývá larvární toxokaroza.
Larvy mají schopnost dostat se skrz tkáň střeva do krevního oběhu a usadit se kdekoliv v těle. Většinou v játrech ( orgánová forma), v plicích ( plicní forma) v očích ( můžeš oslepnout) nebo i v mozku. Dieta ti nepomůže . Pouze lék zvaný albendazol, který se ale do republiky běžně nedováží a je to dryják na játra. Nemáš ale jinou možnost. Jak jsem dopadl ještě nevím. V září půjdu na test protilátek, pak se uvidí. Lékaři o parazitech neví téměř nic ! a nemáš šanci jak jak je přinutit aby ti test na parazity nachali udělat !!
Stejné vlastnosti ale ještě horší dopady má echinokok ( malá tasemnice). Pokud ji máš v těle, může být v těle i 15 let a pak je to bývá i smrtelné.
Dokud jsou paraziti pouze ve střevech není problém je zahubit ( mebendazol). Problém nastává když se dostanou do těla !
Mezi parazity se počítají i chlamydie atd.....

Doplňuji:
Čajem toto nevyléčíš. Musí to být prostředek , který se též dostane do krevního oběhu a celého těla. Je to ale tvrdá chemikálie.

Ve střevech je to brnkačka.

postcd

přijde mi že se na ně zdravotnictví (registrující lékař apod.) příliš nezaměřují. Mnoho lidí má kvasinky, také známe roupy apod. stačí vyhledat ve vyhledávači co mají a nemají rádi. Přizpůsobit jídelníček (trvale). Na střevní parazity se doporučuje třeba kúra s klystýry. také je možné se dočíst, že parazitům vyhovuje kyselé prostředí, jíst tedy např. více zásadité potraviny. Mám dojem, že všude kde je hodně odpadu (z jídla, nedostatek pohybu, stres..) v těle, tam se daří parazitům. Tady je více nápadů ohledně hubení parazitů: http://ceskefo­rum.com/viewto­pic.php?f=100&t­=4100

Reezo

Prosímtě ať jsi sebečistotnější, tak člověk v sobě má tolik parazitů, až to hezké není. Se spoustou z nich žijeme v symbióze, ale je tu problém, když se mikroflóra z jednoho místa přenese do jiného místa. Již jako dítě u matky v děloze, je nakaženo pár parazitama. Čím starší jsme tím větší zamoření se vystavujeme

Vemte si třeba lidská ústa a psí tlamu. V lidských ústech je třeba o 3× více bakterií a barazitů mež má pes. A to olizuje spoustu nehezkých věcí a bůhví co ještě
Doplňuji:
*parazitů