SellLolAcc

Jak to je u fotbalových smluv?

Tým si chce koupit hráče od druhého týmu, ale hráč nechce přestoupit a raději by zůstal u svého původního. Jenže trenér druhého týmu ho chce,potřebuje ..bla bla bla.. Ovlivní tento přestup nějak hráč, může to odmítnout?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, záleží také ovšem na smlouvě kterou má. Jinak může samozřejmě přestup odmítnout, ale také třeba už nemusí profesionálně hrát a může se živit třeba jako popelář. Pokud ovšem sežene práci.