redy

Jak to je? To sem viděla poprvé

Třeba sem chtěla dát palec uživateli, a ono mi to napsalo že uživatel už nemůže bejt palcovanej, protože už dostal plnej počet palců za den.

Nebo chci odpovědět a prej vypršela platnost formuláře tak nevím jestli tohle vůbec odejde
Děkuju

Nejlepší odpověď
Sůwa

Právě jsem se na tu červeně napsanou hlášku, že platnost formuláře vypršela, chtěla zeptat. Poprvé mne to zaskočilo, ale pak jsem hlášku ignorovala a dotaz i tak odešel.
Na první část otázky asi odpověď znám, u bronzových uživatelů je denní limit „palců“ omezen.
Doplňuji:
Tady se píše o tom omezení:
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Další odpovědi
led

Prosím do pozornosti newsletter odpovedi.cz 3/12/2013:

"Pravidla pro použití Odpovědi.cz
Monitoring obsahu

1 Provozovatel není vázán povinností monitorovat službu a obsah jakýmkoliv způsobem.

2 Provozovatel nekontroluje pravidelně správnost a spolehlivost obsahu.

3 Provozovatel si vyhrazuje právo měnit nebo odstranit jakýkoliv obsah v jakoukoliv dobu.

4 Jakékoliv názory, rady, stanoviska, služby, nabídky nebo jiné informace nebo obsah vyjádřené třetími stranami včetně uživatelů jsou pouze jejich a ne provozovatele.

5 Provozovatel se neztotožňuje ani není zodpovědný za správnost nebo spolehlivost jakéhokoliv názoru, rady, informace nebo stanoviska učiněného prostřednictvím služby.

Pravidlo pro používání Odpovědí
Bylo vyňato a vloženo do emailu z důvodu častých útoků některých uživatelů ohledně spravovaní vkládaných otázek a odpovědí na stranu administrátorů, tímto Vás tedy žádáme o znovu přečtení tohoto pravidla a pravidel celkem než začnete obviňovat administrátory z jejich práce."

Preto si myslím, že zjavne sa už, ako píše zjavne informovanejšia ocko, zavádzajú nové (novelizované) pravidlá. Dúfajme, že si ich čoskoro prečítame aj tu: http://www.od­povedi.cz/kodex

Doplňuji:
všimnite si, prosí, bod 4

bolak

To s tím vypršením platnosti tam mám taky, myslel jsem že se mi jen pokakalo cookies, ale zřejmě je to globálního charakteru.

Reezo

Vyprší platnost třeba, když dlouho přemýšlíš nad odpovědí nebo nad otázkou a máš jí dlouho rozepsanou.

anonym

redy, mají být zavedená nová pravidla hodnocení příspěvků. Na rozdíl od dosavadního omezení, kde mohl jeden uživatel dát jinému uživateli 25 palců za 1 den, má toto opatření přinést snížení na 5 palců za jeden den. Budou tu pravděpodobně i jiná nová opatření. Doufám, že oficiálně nás admin bude informovat o všech novinkách, abychom se pracně nedopracovávali pravdy sami.

zjentek

všeobecně- raději si na síti nebuď ničím jista ,)

Sůwa

pro >led< – newsletter by si zasloužil samostatnou otázku, tady to zapadne 🙂

led

myslím, že každý, kto chce nejaké informácie toto môže dostávať.
Mojou odpoveďou som upozornila na túto možnosť a v bode 4, je práve dôležité, že užívateľ nemôže svoj vlastný názor vydávať za názor admina. Každý nech si stojí za svojim názorom.

Sůwa

Reezo, tak to není. Hláška se mi objeví hned, ani nemám čas si přečíst našeptávač.

Pájo

A nesouvisí to nějak s rychlostí Vašeho připojení na internet? Nepřipojujete se náhodou přes wifi?

zjentek

odpovím za sůwa, sorry: nesouvisí. Mám to tam taky a rychlejší internet, než právě využívám, už neexistuje

zjentek

tudíž je to bordel návrhářů webu ..ta hláška je tam bez opodstatnění, jen tak pro ozdobu