anetadela1

Jak to je teda s těma bodama?

Zdravím vás, tak mě teď napadlo, že jak se tady řeší ty palce dolů, že se kolem toho píše i o bodech. Měla jsem zato, že prostě kdo odpoví, tak je automaticky zařazen do soutěže(která už stejně asi není, nebo jo?), ať je odpověď ohodnocena – nebo + . A čím víc kdo odpoví, tím má větší šanci vyhrát, ikdyby měl sebevíc mínusů. Snad jste pochopili, na co se ptám…:-)
(vím, že s palcema dolů jde o princip)

Nejlepší odpověď
standa

Mrkni na odkaz níže ve zdroji…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Další odpovědi
HOMER

Ano,myslím že je to přesně tak jak píšeš.
Soutěž pokračuje jak je napsáno v informacích o ní.

Zdroj: do soutěže podle všeho nebudou zařazené odpovědi,nahlášené uživately jako závadné,porušující kodex jinak nejspíš všechny