jak to je tady??

Chtela bych se zeptat jak to je tady..kamoska na ukrajine nemela kredit a volala mamce ale dala nejaký čislo a mohla ji zavolat ale kredit by to vzalo mamce je to tady taky?? že bych tam dala nejaký čislo ale kredit by byl za uživatele,

Odpovědi
Efchen

Voláš na účet volaného. Druhému to zazvoní a zeptáse ho to,jestli chce přijmout na účet volaného a když ano-telefonuje. Ale může to i odmítnout. Ale nevím,jeslti to jde i v Čr. Zkus to dát do googlu.. ;)
v Americe to jde 100% :D

ivzez

V ČR je samozřejmě volání na účet volaného (na pevnou linku) také možné, je možné volat i ze zahraničí na účet volaného. (Druhou možnost jsem hodně používala, když dcera odjížděla na celé prázdniny do ciziny. Domluvily jsme se, že jednou týdně zavolá.)

Obdobu najdete u T-mobile. Tzv. Sponzor umožňuje nastavit čísla, která mohou volat na Váš účet. Stejně tak si může někdo jiný nastavit Vaše číslo. Mám ale dojem, že se to vztahuje jenom na čísla od T-mobile.