aramah

Jak to je stou nej.láskou u vás?

Patříte mezi ty štístka a jste manželé?
Myslím ale ty největší lásky,ne první lásenky.
Počápl mne sentiment:-))

Nejlepší odpověď
hanulka11

já my jsme lásky už od 15 let – a to je sákra dlouho ..........a manželé .....38let …není to krásné
není to tím že odjíždíš????,ten sentiment:D:D

Další odpovědi
Damiana

Co ti budu povídat Aramah! Jednou nás suploval angličtinu (ač profesor výtvarky) a od té doby jsem ho nemohla dostat z hlavy (ani jsem se o to nesnažila). Poslala jsem kamarádku, aby mi ho potajmu v kabinetě vyfotila. Fotku jsem zaklínala a střežila (jako Arabela tu Petrovu). Nevím ani vlastně co bylo mezi tím. Najednou prásk a můj vysněný mě požádal o ruku. Na řeči o tom, že zamilovanost brzy vyprchá, nevěřím. Od mých šetnácti uplynulo dost let a řekla bych, že je to z obou stran čím dál tím víc silnější. Je to asi tím, že jsme pořád spolu – další přesný opak obvyklých receptů na šťastné manželství. 🙂

Drap

To se zatím nedá říct. Nevím, co ještě přijde .
Ale asi už žádná změna nebude a vydržím to do smrti.