Banán94

jak to je s prukazkama na bus , ze ji nemuzu pouzivat nekde jinde ?

jak to je s prukazkama na bus , ze ji nemuzu pouzivat nekde jinde ? to ji muzu pouzzit tam kde mam cilovou zastavku ? a daluz musim na plny jizdny ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Na průkazce by mělo být uvedeno odkud kam jezdíš. Jen na tuto trasu s tou průkazkou jet. A tam je ještě omezení že neplatí o víkendech, svátcích a prázdninách.

Občas v Lídlu mají jízdenky na vlak u ČD za dobrou cenu a nebo jestli máš mobil u O2 a dobíjíš si kredit, můžeš si vylovit kačenku s 25% slevou na jízdenku od ČD…

Další odpovědi
Drap

Jistě. Vše bývá uvedeno na průkazce.