Maljian

Jak to je s pravidly hry Bang?

Chtěl bych se zeptat na něco ohledně pravidel karetní hry Bang! Některé věci mi totiž ještě nejsou jasné. Vyhraje se šerifem i zástupce šerifa, když šerif všechny bandity a odpadlíka zabil a přežil, ale zástupce šerifa během hry zabili? Vyhrají bandité, když šerif je mrtvý, ale zabil ho odpadlík? A vyhrají bandité, když během hry šerifa zabili, ale poté byli sami zabiti odpadlíkem se zástupcem šerifa? A může vůbec vyhrát zástupce šerifa, když jako jediný přežije, ale šerif zemřel? Kdo potom vyhraje? Jestli se někdo najde, tak děkuju za odpovědi 🙂

Odpovědi
Lorelai

No: Když zástupce šerifa zabijí, tak je mu to vlastně v celku jednu, že? Ale jakoby by vyhrál, protože je na straně šerifa.
Odpadlík musí zůstat poslední ve hře, takže nevím, proč by zabíjel šerifa, ale kdyby ho zabil, tak teoreticky bandité vyhrávají, šerif je zabit a je jedno kdo ho zabil.
Když je šerif zabit, hra končí
Nevím, jestli je to takhle dobře.