Zvědavý

Jak to je s opravnými termíny u závěrečných a maturitních zkoušek ??

Chci říct že když to někdo napoprvé neudělá (nějakou část) tak to asi neumí ne ?? A za tří měsíce (září) má opravnou zkoušku. Chci se zeptat: Ten dotyčný to přece o prázdninách (červenec, srpen) trénovat nemůže ne ? Nebo Ano ? – Když „ne“ tak proč by to tentokrát měl udělat když to navíc teď tři měsíce neděl (netrénoval) – myslím samozřejmě praktickou část. díky
Doplňuji:
myslím tím trénovat to na školních dílnách nebo resp. tam kde se praktická zkouška dělá

Odpovědi
Zvěřolesný

Řekl bych že trénovat to můžeš, v tom ti asi nikdo nezabrání. Pak v září děláš opravu a když jí zase neuděláš tak bys měl mít ještě možnost opravit to v dalším roce…

arygnoc

v živote sa odohraje mnoho vecí, ktoré by sme chclei vziať späť – bohužiaľ, mnohokrát žiadne „opravné termíny“ nefungujú.

nechápem, keď je maturita ‚skúška dospelosti‘, prečo nejaké opravné termíny existujú.

zamyslite sa – nie vždy totiž dostanete nejaký „opravný termín“, musíte všetko zvládnuť na prvýkrát.
tak to v živote chodí. a maturita by vás na to mala pripraviť.

;-Q

ivzez

Jak jste přišel na to, že by nešlo trénovat (učit se nebo procvičovat) přes prázdniny?

Je to naopak:
Ten, kdo v prvním kole u maturity neuspěl, musí (!!) trénovat přes prázdniny, i kdyby
si měl sehnat soukroné doučování. Jinak neuspěje ani v opravném termínu.