redy

Jak to je, asi to vcelku nikoho nezajímá.Věříte tomu?

Dvě verze Kramného vražd: Jedna otřesnější než druhá.

Ještě se nepřiznal, ale co když to neudělal?
Kajinek taky furt zatlouká, nemůže se stát omyl?
Jakej máte, pokud máte – názor?
Děkuju
Doplňuji:
Admin mi vrátil tuto otázku.Tak třeba ještě někdo bude chtít odpovědět.
Děkuju

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Těžko odpovědět. Těžko mít názor. Znám jen informace ze sdělovacích prostředků a mnohdy nafouklé.
To, že se nepřiznal nic neznamená. Já bych se taky nepřiznal, byl bych blbej, pokud bych se přiznával.
Kájínek nezatlouká, hlasitě vykřikuje, že to nebyl. To jsem od Kramného neslyšel.
Omyl je možný vždy. Je na soudu zda ho uzná vinným či ne.

Další odpovědi
orwell

Kdysi jsem věřil, teď už nevěřím. Tady něco silně zapáchá. Stačí si projít všechny dosud zveřejněné informace. Z toho, co vím o elektrotechnice, mi vyplývá, že takto se to sotva stalo. Dále původní informace o vrácení těl bez vnitřních orgánů a nyní formulace „… podle stavu vnitřních orgánů se zjistilo…“. Tady nám někdo dlouhodobě věší bulíky na nos. Mám i některé další informace, které zde nechci šířit, protože si je nemohu ověřit, ale mohlo se to odehrát i docela jinak. V současné době nemám odvahu označit Kramného za vraha. To, že bude odsouzen, ještě neznamená, že čin 100% spáchal. I to eventuální přiznání mě úplně nepřesvědčí. Když vás na pár let zavřu a budu na vás „vhodně působit“, přiznáte se patrně ke všemu. Takových případů v minulosti bylo dost. Navíc naše sdělovací prostředky je třeba brát s velkou rezervou.

arygnoc

ťažko hodnotiť, kde je pravda, keď nepoznáme fakty.
to, čo je v tlači, ťažko možno pokladať za nejaké dôkazy – tie zhodnotí až súd, je to jeho povinnosť.
takže počkáme, čo na to kompetentní.

čo sa týka kajínka, verím, že všetci svedkovia, vyšetrovatelia, prokurátori i sudcovia už boli toľkokrát prebratí, spisy prečítané toľkokrát, až sú stránky deravé, že ťažko nájsť niečo nové – leda by mŕtvi prehovorili.
kecy nastupujúcich ministrov spravodlivosti či generálnych prokurátov vždy zapadnú – pravdepodobne po podrobnom zoznámení sa s prípadom.
zatiaľ teda platíme kajínkovi luxusne strážené bývanie.

;-Q

ivzez

V tomto případě už bylo zveřejněno tolik protichůdných
informací, že ani není možné si nějaký názor udělat.
Počkám, až s čím přijde policie…

Hrozně mi vadí, jak média z někoho předem
udělají pachatele (Kramný není první).

ReHu

Někoho to i zajímá, ale kdo ví, jaká je pravda?
A jak tu pravdu prokázat?

zzzlatokopka

Je to celé divné, myslím si, že manželku by rohnout mohl, ale vlastní dítě??? Tomu nemohu uvěřit. Navíc jsem zatím neslyšela nic jiného, než teorie.

Tam za to mají někoho prý před soudem, bude zajimavé, pokud oni odsoudí v EG toho co mají za jejich vraždy a u nás odsoudí Kramného za to samé, tak budou 2 lidé odsouzeni za jednu věc?

Je tam moc nejasností, zatím mě nikdo nepřesvědčil, že Kramný je vrah.

Mazal je úchyl, mi smazal otázku taky a admin ji po 3 dnech vrátil, po třech dnech si ji může strčit, no víš kam:-D
Doplňuji:
Kajínek už osvobozený být nemůže, nikdo by si nedovolil přiznat, že soud věřil cigošům a na základě takové výpovědi ho odsoudil. I kdyby byl 100× nevinej, zamete se to pod koberec.

marci1

O tom, jestli je někdo vinen nebo nevinen rozhodne soud. Samozřejmě musí být přímé důkazy. Je velmi těžké je předložit. V případě Kramný je ale velmi mnoho zvláštních okolností a podivností. Jen soud rozhodne a doufejme, že zváží všechny důkazy a rozhodne spravedlivě.

setapouch

Věřím soudu. K omylu může dojít vždy, ale kdybych nevěřil soudům, musel bych brát spravedlnost do vlastních rukou a takový princip je v naší společnosti nepřijatelný. Díky bohu i bohužel.

briketka10

nevěřím, že to Kramný udělal a to kvůli těm fotkám
co se záhadně objevily, jak měly obě na sobě podivné
šmouhy a bylo řečeno, že nejsou od elektřiny, údajně
je poslal nějaký právník ..
a o Kájínkovi si myslím, že to taky nespáchal všichni ti
svědci u soudu byli podplaceni a on za to teď pyká..

anonym

Nevěřím Kramnému ani dobrý den a Kájinkovy taky ne,oba lžou sami sobě a jsou o tom o své „alternativní verzi“ přesvědčeni (snad,protože nemají jinou možnost,než jako jsou výkřiky zoufalství) a co se týče Kájinka,tak se ani nedivým,že řve,když je doživotně odsouzený žít za zdmi kriminálu…ano,ano těžko říct kdo z nich je větší hnusák,ale myslím,že bezkonkurenčně Kramný…Kájínek byl „jenom“ nájemný vrah,kdežto Kramný je zrůda už od pohledu.