mosoj

Jak to je ?

Provrtali se ti Rusové do toho jezera nebo to zapíchli těch cca 30 m nad hladinou ??
Hledal jsem a vrt se prý začal dělat v roce 1960 !!!
Pěkná práce. Mají můj obdiv.

Doplňuji:
Reaguji na zprávy, ale nehraje mně to. Protože musí rychle stanici pro nastavající zimu opustit nezdá se mně, že by tak významný krok udělali a honem odjeli.
Původní zpráva byla, že to cca 30m nad hladinou zapíchli.

Nejlepší odpověď
Drap

Dneska se podle zpráv provrtali.

Další odpovědi
jendahun

Provrtali.Je to dobře,nebo zle?Neotevřeli Pandořinu skříňku?Nevypustí viry,na které nemáme obranné látku,imunitu?V kaž­dém případě se těším že za pár měsíců začnou znovu a budou lidstvo informovat.