maka

Jak to je???

jak je anglická řada moje tvoje jeho její onoho jak to jde za s sebou ???

Nejlepší odpověď
LuciJe

my, your, his, her, its

Další odpovědi
Makulka

je to
my
your
his
her
it

Nuk nuk

Ono to jde ve všech jazycích za sebou stejně. Řazení je záměrně stejné kvůli přehlednosti pro ty, kdo se jazyk učí. To je dobré vědět, pokud se budete učit další jazyky.
Jinak pravdu má LuciJe, ve druhé odpovědi je menší chybka.

hujer

jen maličký dotaz; vysvětlil by mi někdo, kdy se u první osoby jednotného čísla používá „mine“?