iceT

Jak to funguje?

Udělám-li si registraci na některém z dostupných smsportálů,jak se pak platí odeslané zprávy,když pro dokončení registrace je potřeba odeslat sms z mobilního telefonu?Bude se odečítat kredit z mobilu?Jinak se za sms bez registrace neplatí,pokud vím.
Doplňuji:
Také posílám sms odsud,ale malý problém vyvstává,pokud si nejsem jistá operátorem příjemce,a taky se mi mockrát stalo,že příjemce např.přešel k jinému operátorovi,ale nechal si stejné číslo,takže opět chybička se vloudla. A jistě chápete,že posílat stejnou sms přes tři různé operátory.....a ještě ani jeden nemá jistotu,že zpráva dorazila.Každo­pádně díky.

Nejlepší odpověď
www

Já to dělám odsud a neplatím vůbec nic. Určitě ale existuje více stránek.
P.S: mám Vodafone

Zdroj: www.smobil.cz/cz/sms/

Další odpovědi
anonym

Škoda, že tu budeš v létě už 2 roky – za tu dobu tu bylo plno užitečných tipů, viz 39 odkazů ve zdroji.
A ještě 2 technické:

  1. Odesílání z netu je zdarma, pouze u prvotní registrace vna Vodafone parku dostaneš příchozí autorizační SMS a poté už jen aktivaci do mailu.
  2. Většina SMS bran ti již při vyplnění čísla adresáta, zobrazí operátora, každopádně označí Vodafone, kde se změnila pravidla, ale zato dnes už umožňuje zasílat i MMS.

Já mám z 5 různých variant tu optimální – jinou, než má www, která naskočí na Seznamu už při kliknutí na nabídku „SMS brána“ na hlavní stránce Seznamu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sms%20br%C3%A1na

anonym

SMS neřeším pošlu jich tak 5 za měsíc.