Avatar uživatele
iceT

Jak to funguje?

Udělám-li si registraci na některém z dostupných smsportálů,jak se pak platí odeslané zprávy,když pro dokončení registrace je potřeba odeslat sms z mobilního telefonu?Bude se odečítat kredit z mobilu?Jinak se za sms bez registrace neplatí,pokud vím.
Doplňuji:
Také posílám sms odsud,ale malý problém vyvstává,pokud si nejsem jistá operátorem příjemce,a taky se mi mockrát stalo,že příjemce např.přešel k jinému operátorovi,ale nechal si stejné číslo,takže opět chybička se vloudla. A jistě chápete,že posílat stejnou sms přes tři různé operátory.....a ještě ani jeden nemá jistotu,že zpráva dorazila.Každo­pádně díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, johana 56, anonym, Damiana, briketka10 před 4383 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Já to dělám odsud a neplatím vůbec nic. Určitě ale existuje více stránek.
P.S: mám Vodafone

Zdroj: www.smobil.cz/cz/sms/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Škoda, že tu budeš v létě už 2 roky – za tu dobu tu bylo plno užitečných tipů, viz 39 odkazů ve zdroji.
A ještě 2 technické:

  1. Odesílání z netu je zdarma, pouze u prvotní registrace vna Vodafone parku dostaneš příchozí autorizační SMS a poté už jen aktivaci do mailu.
  2. Většina SMS bran ti již při vyplnění čísla adresáta, zobrazí operátora, každopádně označí Vodafone, kde se změnila pravidla, ale zato dnes už umožňuje zasílat i MMS.

Já mám z 5 různých variant tu optimální – jinou, než má www, která naskočí na Seznamu už při kliknutí na nabídku „SMS brána“ na hlavní stránce Seznamu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sms%20br%C3%A1na

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

SMS neřeším pošlu jich tak 5 za měsíc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek