DusanOrlik

Jak to foto zvětšit…?

Jak zvětšit,tímto způsobem nějaké to foto?
Mrkněte zde: http://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=18­07383604019&set=a­.1542653825940­.65206.1822815593&­type=1&theater
Díky za odpověď. :)
Doplňuji:
Co bych pro vás neudělal :D
Zkuste to tady: http://dusanor­lik.rajce.idnes­.cz/Z_interne­tu#zvten.jpg

Nejlepší odpověď
beer

„Obsah je momentálně nedostupný.“ mně píše odkaz..Ale nemám tam účet ))
Pokud jsem správně pochopil, jde ti o dva obrázky v jednom:
Musíš mít nějaký editor a vyrobit 2 obrázky. První celkový, z něho vyrobit ten druhý (nazvětšovaný výřez), uložit a výřez pak vložit do celkového. Lepší je vložit do celkového jiný snímek – detailní záběr.
Jako editor používám placený Zoner, umí to ale i free prográmky.

Další odpovědi
Alesh

Dušane, Dušane … 🙂

Obsah je momentálně nedostupný
Stránku, kterou jste chtěli navštívit, momentálně nelze zobrazit. Je možné, že je dočasně nedostupná. Platnost odkazu, na který jste klikli, vypršela, nebo k zobrazení této stránky nemáte přístupová oprávnění.

Zpět na Hlavní stránku

.....

No, jednoduše. Musíš mít grafický program, který umožňuje vložit zvětšeninu toho samého obrázku do tebou definované oblasti. Nepochybně to zvládneš pomocí Photoshop, Paint Shop Pro atd.

Michal Kole

To asi nepůjde, protože Facebook mám fotky převedené do Flashe. Mě se tvoje fotka nezobrazí, protože nemám Facebook.

Fotku zvětšíš třeba v programu IrfanView, XnView, že najdeš příkaz Velikost obrazu

mosoj

Uvedená fotka má rozměr 720×420 pix.

Jak velkou si představuješ ? Ono to do nekonečna nepůjde. Tedy půjde ale bude to nekoukatelné !! V bitmapových editorech bývá několik algoritmů pro přepočet velikosti stran, ale pro všechny platí omezení koukatelností.