vita

Jak to dostat na flash disc?

ahoj ,mam koupeny TDK 8GB flečku,a když chci vložit nebo odebrat skožky tak mi vyskoči okno "DISKETA JE CHRANĚNA PROTI PŘEPSANÍ"co stim,diky

Nejlepší odpověď
beer

Udělej zálohu z flash do PC a zkus flash formátovat. Pokud uvedené nepomůže, postupuj podle odkazu:
http://pisaro­vic.cz/blog/vse­/flash-disk-je-chranen-proti-zapisu

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Pokud nemá flashdisk na sobě HW přepínač pro zamčení tak to půjde těžko. Doporučil bych vyzkoušet jiné pc, popř. zkusit naformátovat – pokud ani formát nepůjde zkusil bych formát z jiného OS. :)