Avatar uživatele
mosoj

Jak to děláte ?

Ženy prý bez problému dokážou poznat i skrz sklo , jaké množství feromonů má chlap. O toho co jich má málo ani okem nezavadí!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, briketka10, anonym, Lorrien před 4400 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Je to na vás mužských prostě vidět.:-)
Feromony vám rozsvítí očka jako jarní ostré slunce,které vše celé prohřeje. Je radost na vás pohledět. S tím pravým tj.vzájemná,milá komunikace.:-))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Někdy bohužel. V určitém období ženského cyklu (kolem ovulace) jsou ženy přece jen vnímavější a jak s nimi cvičí hormony, podvědomě hledají vhodného dárce spermií, potažmo otce svých dětí.
Ačkoli původní záměr přírody dávno díky komerci a podbízivě vtíravé sexualitě zmutoval v cosi nejasného, prazáklad ale přesto zbyl. Proto se v tomto pomateném období ženy dostávají na piedestal obdivu a vzrušivosti zpravidla typy, na které by dotyčná mnohdy ani nepomyslela. Drsný chlap, rozložitá ramena, silné paže, takový hrubý, zpocený, už na první pohled sexy nebezpečný mužský. Je to výzkum, který funguje, i když se to ženy mnohdy stydí přiznat. Zvlášť ty, které běžně upřednostňují jemné typy, intelektuály apod. (Ti „vedou“ obvykle ve zbytku cyklu, aniž by si to vlastně někdo pořádně uvědomil.)
Jsou ovšem i ženy, které tyhle typy vyhledávají jako by měly ovulaci každý den. Tyhle živočišné typy jsou také nejčastějšími adepty rozvodových soudů, policejních a záchranných stanic a nechtěnými sousedy. Ale zase zaručují, že lidstvo jen tak nevymře…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Trochu intuice, někdy zkušenost a někdy celkový dojem. Nejen čich je u ženy zapojen, když se potká s mužem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

to je pravda, vidím i přes tlustý sklo trolejbusu "to je on mého srdce šampión " a nepotřebuji do něj ani nastoupit 🙂
Doplňuji:
venkovane to ani nemusíte mám oči všude :o)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Když jsem celou otázku přečetl, opotilo se mi čelo ledovým potem. Od této chvíle když půjdu na ulici se oblíkám jako bezdomáč, zuby vylepím černými papírky, břicho vycpu polštáři a budu ještě šmajdat. To mne snad zachrání, kdyby některá žena zkoumala mé feromony.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lajo

Prichodí mi pochváliť Damianu pre zaujímavú odpoveď. Je požehnaním pre odpovědi.cz, že takéto osobnosti tu sú a tešia nás svojimi odpoveďmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

No já nevím jak to dělají ostatní. Prostě hledám a po několika letech se to povede. Musíš najít tu co tvoje feromony pozná. Ty ostatní za to nestojeji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Damiana: Jsem sice mužskej, ale tak nějak to je prý je !!!

před 4400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

No vida! 🙂

před 4400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Venkovan,
tak naivný prevlek? To nepomôže!! …u niektorých to je cítiť aj vo skafandre, a je jedno či potapačskom alebo vesmírnom…
:D

před 4400 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek