Michal Kole

Jak to dělají ženy, když se potřebují vyčůrat a není k dispozici záchodová mísa, kam by jsi sedly ?

My pánové se postavíme ke stromu nějak se natočíme, aby bylo vidět z co největšího úhlu pouze naše záda a vyčůráme se nebo si dva stoupnou přede mě a aby mě nebylo moc vidět.

Jak je to u žen tam je asi větší problém

Co teď v zimě ?

My muži jen otevřeme poklopec žena se musí odhalit více.

Inpiroval mě dotaz o kontole záchodů ve vlacích průvodčími: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-pred-pruvodcim-ve-vlaku-schovat-na-zachode

Nejlepší odpověď
venkovan

Já bych toto tajemství žen moc nesondoval. Mají to zmáknuté. A pro delší cesty mají i speciální vybavení. Tedy jednoduchou blbinku, ale již patentovanou – jak psal tisk před několika lety.
Ale jinak – protože se ženami v terénu občas pracuji ( i v místech s velkou náštěvností lidí), tak máme domluvenou fintu. Ale neřeknem – to by nebyla finta.

Další odpovědi
mosoj

Ještě za socialismu jsem byl pracovně několik měsíců v Giurgiu v Rumunsku.
Jdeš po ulici, před tebou stojí pokrčená ženština se sukní jak kolotoč !
Koukám co bude dělat, najednou se narovná a jde. Zůstala po ní jen pořádná louže na chodníku. Když se chce, jde všechno ani otáčet se nemusela!

zzzzz

No jak? Normálně, najdeme si první benzínku. Jsme totiž civilizované.

HakitoCZ

Žena nejsem, ale v tomhle případě to bude asi technika „na bobek“.

anonym

sednout a vychcat…co bys asi řekl ty hlavo 🙂

iceT

Hledáme husté šáší,kde nám z něj nebude koukat zadek,když opravdu nutně potřebujeme.Teď v zimě je sice hustý keřík trochu problém,ale když poblíž nikde nic není…Taky je varianta jít si dát někam kafe a při té příležitosti můžu rovnout využít i toaletu,aby to nevypadalo tak hloupě.Leckde když se slušně zeptám,tak si ani to kafe dávat nemusím a dovolí mki Wc použít a já si za použití normálně zaplatím,ale nesmí tam být slepice coby obsluha.