Jak to dělají skokanky a skokani do vody, že si nedrží nos a zřejmně jím tam nenateče a ještě se při tom otáčí?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

kouzlo je v tom vydechnout nosem když dopadáte do vody – vydechovaný vzduch dovnitř nepustí tu otravnou vodu… a pro info – taky to neumím :)
teoreticky mi to bylo vysvětleno když jsme chodili s dětmi na plavání miminek – pokud začnou včas, naučí se to automaticky… my starší už asi máme smůlu :)

Další odpovědi
Aluša

Pravděpodobně mají kolíčky na nose, možná že nejsou vždy úplně vidět.

kamila44444

Když jsou ve vodě,tak vždy nosem vyfouknou kyslík a tím tu vodu tzv.odpuzuje"

natushka

před skokem do vody se nadechnou a potom ve vodě až nemůžou vydržet hodně vydechnou