Jak to dělá kartářka,že vždy ví jak to bylo nebo bude?

Existuje něco mezi nebem a zemí,co je nevysvětlitelné?
Například z očí se dá poznat astigmatizmus a jiné způsoby,ale netuším jak ona na některé věci přijde aniž bych jí něco prozradil.
Doplňuji:
Já bych taky nikam nevolal,natož Jolandě,to je masaker,ale nejde mi do mozgu,když kartářce někdo neřekne o sobě nic,jak ona má tu schopnost něco z hlavy vykydlit,když jí nic nepovím.
Jolanda je už nade vše:https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MOq10GiR86o

Nejlepší odpověď
Zaibatsu

Podle experimentu Bertrama Forera, kterej byl několikrát opakován lidi paušální žvásti kartářek a jinejch šarlatánů přijímaj za vlastní nesmyslnou validací. Taky jde o techniku tzv. chladnýho čtení.

Sebejistota vykladače.
Využití aktuálních statistických dat.
Přátelská atmosféra při sezeních.
Kooperace protistrany.
Využití očekávaných propriet (křišťálová koule, tarotové karty apod.)
Předpřipravené obecné fráze.
Všímání si detailů.
Snaha získat od klienta co nejvíce informací.
Vykladač musí umět dobře naslouchat.
Použití dramatických efektů.
Vytváření dojmu, že vykladač ví více, než říká.
Lichocení klientovi.
Říkat klientovi to, co chce slyšet.

Další odpovědi
briketka10

neví
kolikrát se ptá na datum narození a, když
se zajímá o horoskopy, tak to má naučený,
jako, když bičem mrská hned dá odpověď
jednou jsem viděla, jak měla u sebe noťas
a jen se do něj koukala to ty lidi jsou tak
blbí, že to asi neviděj a furt tam volaj ??
nic bych tý bábě nevěřila ani bych nevolala
na tu známou linku 906… ti lidi jsou chudáci
utrácej akorát peníze :(

gecco

Kartářky jsou výborné psycholožky – aniž ty jsi si vědom nějaké ´indiskrece´, ve skutečnosti na sebe prozradíš mnohé…
A ty ´špičkové´ kartářky jsou manipulativní psycholožky – jsou schopny ti ´vnutit´ i ty ´vzpomínky´, které jsi reálně nikdy nezažil…
😉
Znám jednu takovou…
😉

zzzlatokopka

Která?
Třeba brekeke Jolanda (Boláková oblíbená:-DDD) tak ta mluví tak z cesty, že jsem si myslela, že mám halucinaci, ani nevím o čem mluvila, pač to byla taková volovina, že to můj mozek nepobral.

No nekup to, za ty prachy:-DDD

anonym

Když jsem byl asi ve 23 u kartářky,řekla mi i minulost,ale je pravděpodobné,že v tom byla nějaká hypnotická technika – sugesce někomu pomáhá!Taková síla myšlenky…

quentos

Jak která.
Některá, jak už bylo řečeno, to má naučené podle horoskopů a využívá toho, co na sebe člověk prozradí.
Ovšem když máte štěstí, narazíte na kartářku, která používá karty pouze jako „zástěrku“ a ve skutečnosti do vás vidí i bez nich. Takové mají zkrátka „dar shůry“ podobně jako léčitelé, nelze tudíž podat racionální vysvětlení.