sarinks258

Jak to chytře udělat?

Ahojky.Mám malinký problém.Kamarádce se líbí kluk,který mě má rád.Ona se naštvala,když se to dozvěděla.Na první hodině(myslím ve škole)byla na mě nasraná,ale na poslední hodina na mě milá.Já s kamarádkami jsme si uvědomily,že asi chystá pomstu a že mě chce ,,bodnout do zad,,.Je to možné a jak se asi jinak ubránit??Nebo jak na ní zaútočit?

Nejlepší odpověď
badisko

:D ..Kamarádce se líbí kluk,který mě má rád.Ona se naštvala.. neni to kamaradka kasli na ni…pomsta ?…Co ti tak asi muze udelat ?..Proste to neres a nevsimej si ji…

Další odpovědi
www

Nepovím v duchu tvé otázky:
Upalte ji na hranici ! 😁
Doplňuji:
Pardon, „odpovím“ mělo být 😁.
Chyťte ji do sítí a teprve pak..

Damiana

Neřeš. To je její problém. On má rád tebe, tak o co jde. Trapná bude ona.