Jak to chodí v zoologických zahradách přes zimu? Provoz, údržba, práce atd. (více v otázce)

Doplňuji. No ano zjenteku správně zvířata, ale i…

Jak to chodí v zoologických zahradách přes zimu?
Otazku vylepšuji na: Jak to chodí v zoologických zahradách přes zimu? Provoz, údržba, práce atd. (více v otázce)

  • chod zoo? strikní zákaz návštěv i u těch druhů co jsou vevnitř v pavilonech? např. akvária, terária atd…
  • práce jestli jí mají více jak v létě?

viz. třeba odhazování sněhu z venkovních výběhů

  • čištění klecí, výběhů (jestli mají konečně možnost tu udělat pořádně třeba u medvědů, kteří spí na zimu)?
  • je to ideální doba pro páření zvířat, když je neruší návštěvnící či to nehraje roli?
  • majitelé v tu dobu shání nové zvířata?
  • nejlepší období pro spravování a údržbu?

Nejlepší odpověď
zjentek

Jak chodí co?
Normálně, zvířata se přizpůsobí roční době. Tak třeba medvědi jdou spát, lemuři nechoděj ven, diskobraz se taky ani nehne, zato plameňák stojí normálně ve sněhu…
Na co se vlastně ptáš? ;)

Další odpovědi
dubraro

ZOO je v zimě otevřená pro návštěvníky, jen otvírací doba je kratší kvůli kratším zimním dnům. Provoz a údržba probíhá přiměřeně k roční době, péče o zvířata se přizpůsobuje jejich životním cyklům. Mnoho informací najdeš např. na stránkách pražské ZOO.

Zdroj: https://www.zo­opraha.cz/

hoven 1069

Zjenteku odpovedel si na pana :D

zjentek

No já bych..sakda kd-.§ůúůů¨,–- počkej teď mi tady skočil sedlčanský...­....... no do prdéle s reklamou!