BlázíneQxD

Jak to chodí v tanečních?

Ahoj, nevíte někdo, jak to chodí v tanečních? Já jsem totiž úplně mimo mísu…Vůbec nevím, co si mám představit pod pojmy prodloužená, věneček atd.? Jak taneční probíhají? Co se tam dělá? (překvapivě mi došlo, že tancuje :D) Jak dlouho se tam chodí? Kdo chodí do tanečních? Jaký šaty se nosí? A jak se to s maturirtními plesy? Dokážete mi to někdo vysvětlit? :D Děkuju :)

Nejlepší odpověď
setapouch

Dej si do googlu taneční, vyber si jednu školu a projdi si její stránky. Najdeš tam vše potřebné. Pak se zeptej na konkrétní nejasnosti. Tohle kvantum otázek člověk a od odpovědi spíš odrazuje.

Další odpovědi
anonym

:DD Všechny otázky ti asi nezodpovím, ale sestra do tanečních chodila, takže něco o tom vím..... Do taneční chodíš v normálních šatech, pod pojmem normálních si představ třeba ty který by sis vzala do školy nebo na hody a tak…)
Učíš se tam tancovat v páru s nějakým klukem, potom mu musíš donést bílý kapecníček a on tobě růži (možná že to není povinné ve všech tanečních)...... prodloužená je ,,večírek" kde tancuješ s páru s chlapcem, přijdou se na tebe podívat rodiče nebo příbuzní, ale na tu prodlouženou si už musíš vzít jiné šaty, takové ty dlouhé a s širokou sukní..... Joa ty taneční máš třeba dvakrát do týdna v nějaké hale hodku a půl až 2 :)

ivzez

Do tanečních bys měla mít společenské šaty a taneční boty.
Na prodloužené a plesy se nosí spíše dlouhé šaty.

A z vlastní zkušenosti:
Na tanec jsou nejlepší boty s vysokým podpatkem.

  • ––––

Podle mne se „normální“ šaty do tanečních nehodí.
To je jako by sis na operu nebo balet vzala džíny …