Jak to chodí v tanečních?

Ahoj, nevíte někdo, jak to chodí v tanečních? Já jsem totiž úplně mimo mísu...Vůbec nevím, co si mám představit pod pojmy prodloužená, věneček atd.? Jak taneční probíhají? Co se tam dělá? (překvapivě mi došlo, že tancuje :D) Jak dlouho se tam chodí? Kdo chodí do tanečních? Jaký šaty se nosí? A jak se to s maturirtními plesy? Dokážete mi to někdo vysvětlit? :D Děkuju :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Dej si do googlu taneční, vyber si jednu školu a projdi si její stránky. Najdeš tam vše potřebné. Pak se zeptej na konkrétní nejasnosti. Tohle kvantum otázek člověk a od odpovědi spíš odrazuje.

Další odpovědi:

:DD Všechny otázky ti asi nezodpovím, ale sestra do tanečních chodila, takže něco o tom vím..... Do taneční chodíš v normálních šatech, pod pojmem normálních si představ třeba ty který by sis vzala do školy nebo na hody a tak....)
Učíš se tam tancovat v páru s nějakým klukem, potom mu musíš donést bílý kapecníček a on tobě růži (možná že to není povinné ve všech tanečních)...... prodloužená je ,,večírek" kde tancuješ s páru s chlapcem, přijdou se na tebe podívat rodiče nebo příbuzní, ale na tu prodlouženou si už musíš vzít jiné šaty, takové ty dlouhé a s širokou sukní..... Joa ty taneční máš třeba dvakrát do týdna v nějaké hale hodku a půl až 2 :)

Stříbrný

Do tanečních bys měla mít společenské šaty a taneční boty.
Na prodloužené a plesy se nosí spíše dlouhé šaty.

A z vlastní zkušenosti:
Na tanec jsou nejlepší boty s vysokým podpatkem.

–––––
Podle mne se "normální" šaty do tanečních nehodí.
To je jako by sis na operu nebo balet vzala džíny ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.