Dzejkob

Jak to chodí v půjčovnách obleků?

Za měsíc budu maturovat a nechci při ní vypadat, jako když jsem si půjčil oblek od táty – proto přemýšlím, že bych si oblek půjčil, ale nevím vůbec, jak to chodí a než začnu sbírat informace, tak bych chtěl začít zde:

Na jak dlouho se dá oblek půjčit?
Kolik takové půjčení stojí? (Má s tím někdo zkušenosti?)
Je možnost vypůjčit si třeba jen sako a nebo se musí komplet?

Za odpovědi děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se takto odpovědět. Většinou lze půjčit na jakou dobu chci. Ovšem poplatky a sortiment půjčovaných oděvů se liší podle konkrétní půjčovny. Nezbývá než kontaktovat přímo pujčovnu.

Další odpovědi
hanulka11

zde se můžeš podívat jak je to s cenou přibližně

http://www.pri­masvatba.cz/pan­ske_obleky.html

chudst

Rada trosku mimo: Nevyplati se vam si oblek koupit? Nemusi to byt nic extra, ja si cirou nahodou (obleky nosim teda casto) koupil v Tescu jeste jeden slevneny. Nijak me nevadi, ze neni znackovy, kdo to pozna. Padne skvele.

Chlapum staci vetsinou oblek jeden, pokud ho nenosi casto a vydrzi jim dlouho, pokud nepriberou :) Takze se IMO vyplati nejaky levny koupit, nejen pujcit. Na spolecenske akce (maturita, ples, divadlo, apod.) se vzdy hodi a pokazde pujcovat mi prijde zbytecne.

SimonS

A nechal jste si oblek někdo ušít? Já bych si ho chtěl nechat ušít, protože ho nejspíše využiji rozhodně víckrát.

Bob2

ted jsem zrovna psal tady do nějaké diskuze, že jsem si nechal oblek ušít ve studiu Springer http://studios­pringer.cz/

SimonS

Jo? Oni jsou koukám v Prostějově a Praze, to by i šlo.
Kolikrát tam musíš jít celkem? Kdy se dozvím cenu za ušití? A za jak dlouho cca jsou schopní oblek ušít?

Bob2

No jsou celkem 3 návštěvy :)
Cenu ti řeknou, ted nevím jestli na druhé schůzce. Oblek je hotov většinou do měsíce.
Jinak po Praze jezdí i za tebou domů-

SimonS

Děkuji za odpovědi, zkusím si tam hned zavolat a zeptat se na pár věcí :) Děkuji zatím.

Bob2

Není zač. Tak co, volal jsi? Domluvili jste se?

SimonS

Nakonec ano, i jsem tam už byl, takže oblek už se šije :) děkuji moc, vypadá to tam dobře, mám z toho dobrý pocit.