berry38

Jak to chodí v podzemních parkovištích?

Zajímají mě auta, tak mě napadlo, je to přístupný všem, nebo jen majítelům aut, který tam jsou zaparkovaný? Může se tam člověk jen tak zajít podívat, aniž by se musel hlásit co by majitel určitého nebo nějak jinak prokazovat např.parkovacím lístkem? Pokud jo dá se tam vejít vjezdem, kudy tam normálně přijíždějí auta?

Nejlepší odpověď
setapouch

Jak kde. Např. u většiny (ne-li u všech) obchodních domů jsou parkoviště volně přístupné. A znám zase jiné dvě, kam tě pustí jen na čip, resp. kartu.

Další odpovědi
ReHu

Vchází se tam vchodem, kterým se chodí pro auta, když chceš odjet pryč.
Většina parkovišť je volně přístupných a často tam vídám kamery.

suaeda

V hodně podzemních garážích je zakázán vjezd autům, která spalují místo benzínu CNG, nebo PB.

cukrar

berry, to je podle toho, jaké parkoviště myslíte.
Máme veřejně přístupná parkoviště a veřejnosti nepřístupná.

Funna

samozřejmě záleží na konkrétním parkovišti, ale obvykle může kdokoliv a přijít může odkudkoliv kudy se dá projít, klidně i vjezdem…sice tam bývá zákaz vstupu kvůli bezpečnosti (zajetí), ale obvykle to nikdo nikdo neřeší…ale také jsou obvyklé bezpečnostní kamery, takže pokud se budeš ochomítat jen tak kolem a prohlížet si auta a něco se stane, můžeš být tím podezřelým ty…a pokud je to placené parkoviště, obvykle někde u výjezdu bývá „vrátný“, který může mít z těchto kamer dohled…

pup

Auta nespaluji PB, ale LPG- tak jsou oznacena.Kdo nalepku zamerne po stk strhne aby byl v podz.garazi anonymni, pravne velmi riskuje.Takze i proto jsou u vjezdu kamery…bacha na to!