helpmelidi

Jak to chodí na koncertě?

Chtěla bych se zeptat, když si koupím lístky na koncert na stání, tak jak to chodí. Jestli jde o to, kdy přijedu a zaberu si nejlepší místo a nebo jestli se kupuje nějak určité místo na stání. Děkuji

Nejlepší odpověď
nanif

když přijdeš pozdě, musíš se protlačit…stání bývá rozděleno do tří sektorů:
pod podiem (kotel)
standardní stání
pro vozíčkáře (ne vždy)

Další odpovědi
petra15

…ani za nic, nejaky koncert, kdyz uz tak v Japonsku (tam chodi chripkaci s rouskou , aby nikoho nenakazili), a nepij ten den kafe, abys nemusela stale nekam na spinave toalety,kafe je silne mocopudne a zeny na to zvlast doplaci…dvakrat za hodinu…

Pauline

Já většinou přicházím hned jak otvírají kulturák/klub, takže většinoú obsazuju první řadu..:) Takže nejlepší je přijít včas:)