vvaasseekk

jak to chodí na internátě ?

Nevíte někdo jak to chodí na internátě ? jako jestli mužu odejít kdy chci a pak se stačí vrátit až na vyučování, nebo musím trávit čas jenom na pozemku školy ? A kolik se tak průměrně měsíčně platí ?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

My na střední (intru) platili 800,– za intr + něco za jídlo.

Fungovalo to tak, že jsme si mohli od 6:00 do 19:00 dělat co jsme chtěli, od 19 do 21hod jsme museli vycházky hlásit. Déle to nešlo a v 22:00 byla večerka, kdy nám !!! vypínali internet.

Ale celkově vzato vše bylo na dohodě :)