Avatar uživatele
dudu

Jak to bylo u Vás?

V den svých 27. narozenin říká syn o svém otci: „je zajímavé, jak můj táta v posledních letech zmoudřel., když mně bylo sedmnáct, měl úplně pitomé názory, no celkově byl prostě nemožnej! A představte si, dnes se téměř ve všem shodneme. Ale, že mu to trvalo“!
Také jste Vy, nebo vaše děti k tomuto poznání potřebovali celou dekádu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, Jahoda, rynek878 před 5015 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Napadl mě jeden citát.

Děti jsou naše radost. Vedle toho se člověk z vlastní zkušenosti přesvědčí, že genialita je dědičná (Leonid Nikolajevič Andrejev).

Proto syn (zpravidla už rovněž rodič) začne v dospělosti přemýšlet stejně jako jeho otec a uvědomí si, že názory rodičů už nejsou tak pitomé,j ak se mu zdálo. Vždyť přece jablko nepadá daleko od stromu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

jj, 3 ze 4 mých synů už na to také přišli a dokonce dřív, než za 27 let věku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Každého si ten „život přemele“ a vznikne standardní výrobek.
Zní to opravdu stupidně, ale nemá smysl dělat analýzy.Každý dospělák to zná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem na tom podobne.Ale porad muzu jeste rict ze se se synem sem tam rozchazime v nazorech.Casto politikuje,lpi na domacnost a ma zvyky,ktere nemini menit.A tak je u nas sem tam rusno.Syn je byk a ja vodnar,sedi to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ewush

Svatá pravda! 🙂 Já se s našima přela asi do mých 17 let. Zdáli se mi nemožní a trapní a teď si k nim chodím občas pro radu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek