Mirdas

Jak to bylo ( je ) doopravdy s Kaplického knihovnou?

Na začátku euforie z návrhu celosvětového významu, náhle někteří lidé zcela otočili a dá se říci že zcela zablokovali její výstavbu. Několikrát svůj postoj obhajovali, ale dá se jim věřit?
Někde jsem slyšel že v tom bylo i neposkytnuté a očekávané odstupné ( úplatek ) pro tyto lidi.

Jaký na dění kolem této stavby máte vy ?

Nejlepší odpověď
anonym

I úplatek mohl (ne)hrát svou roli – ale spíše se domnívám, že pro lidi na rozhodujících místech byl/je Kaplického návrh příliš futuristický a neobvyklý.
Ale jak píšu – jde o můj názor, do skutečného dění ´nevidím´.
😉

Další odpovědi
kelley

Mně osobně se návrh nelíbil… Možná bylo těch negativních názorů tolik, že od stavby bylo raději upuštěno. A za trest mám teď její zmenšeninu kousek od domu 🙂 Brno-Lesná, čekárna na zastávce MHD – Loosova.