Jak to bude s EET režimem a chodem restaurace v momentě, kdy vypadne na několik hodin elektrika v dané lokalitě?

Např. při velké bouřce, nějaké velké revizi, závadě atd. nepůjde proud, ale lidi stále přicházejí do restaurace na jídlo atd. Pojede se jako za starých časů, či se restaurace uzavře, než elektrika opět půjde? Hosty pošlou domů, protože tam nejdou světla, ale třeba je světlo z oken nebo zapálí svíčky? Dostanou ti co měli zrovno objednáno nárok na nové jídlo? Co ti zrovna jedli? Pak mohou přijít si to dojíst (studené to asi moc nebude ok) , či si odnést zbytky jídla domů zabaleny? Stejně asi bez elektriky nic neuvaří atd.? Nebo jedou na plyn dál? Pivo by snad téct mohlo, když mají výčet či manuální pípu?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ježiš, to už vysvětlovali, pojede se i bez – jen ty výpadky internetu nesměj bejt každej druhej den …

Další odpovědi
Lamalam

Při výpadku proudu musíš do 48 hodin finanční správě dodat údaje dodatečně spolu s potvrzením distributora elektřiny.

Zdroj: http://www.svet­hardware.cz/e­lektronicka-evidence-trzeb-eet-jak-na-to/43027

Dochy

Lama: Podle tvého odkazu je to trochu jinak. Nikoli do dvou dní dodat údaje na finančák i s povrzením, ale do dvou dnů dodat data na finančák (obecně dodat je hned jak je to možné) a teprv pokud to stále není možné (ani po těch 2 dnech) pak finančák informovat o problému včetně důkazu (potvrzení od dodavatele apod.)