kamila44444

Jak to bude dál?

Co bude potom až umřu? Nedokážu si to představit! To asi nikdo ale vysvětlil by mi to někdo nějak? To jako potom budu jako někdo jiný? Nedokážu si to prostě představit- ani to, jak ta smrt bude probíhat..

Nejlepší odpověď
Drap

To netuší nikdo z nás, záleží na tom v co věříš.

Další odpovědi
led

Počkajte, prosím, až sa po smrti vrátim. Potom vám to vysvetlím.
Upozornenie. Ale tak skoro sa umrieť nechystám, chcem ešte oslavu ako najstarší žijúci človek minimálne Strednej Európy.

Larissa

• Myslím, že to bude buď jako bezesný spánek

• Nebo se dostaneš tzv Na druhou stranu a budeš žít

• Staneš se andělem

• Přijde na řadu reinkarnace a ty si nic nebudeš pamatovat…

jmhad

Víra,či náboženství,vznikla právě z toho,že člověk si kladl právě tuto otázku – co bude.
Pokud věříš v posmrtný život a vstoupení na nebesa,resp. do ráje,pak tě tato myšlenka bude provázet.Pokud nevěříš,vše prostě skončí ztrátou vědomí.Prostě usneš bez probuzení,tak i tak.